icon Expert

Firma Sobex narodziła się 15.07.1991r ze wspólnej wizji dwóch kreatywnych i ambitnych braci. Od pierwszego dnia po dziś dzień jesteśmy rodzinnym biznesem skutecznie rozwijającym się w branży galanterii ogrodowej drewnianej.

Blisko 30 lat obecności na rynku krajowym jak i europejskim pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia, które wykorzystujemy w codziennej pracy z drewnem, produktem a przede wszystkim z klientem. Nie marnując żadnego z przepracowanych dni dołączyliśmy do zaszczytnego grona krajowych liderów naszej branży. Oferta naszych produktów dostępna jest w kilkuset punktach największych marketów DIY w całym kraju oraz w wybranych krajach Unii Europejskiej.

icon WARTOŚCI

W swojej działalności kierujemy się zasadami lojalności, przejrzystości i uczciwości. Rozwijamy i dbamy o długofalowe relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Dążymy do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, procesów i produktów. Wspieramy społeczności lokalne oraz działania wspierające ochronę środowiska naturalnego.

icon MISJA

Dostarczanie przyjaznych środowisku naturalnemu produktów galanterii ogrodowej z drewna, spełniających różnorodne wymagania odbiorców, którzy dzięki naszym wyrobom mogą kreować swój wymarzony ogród.

Stale dążymy do ewolucji naszych produktów modyfikując wzornictwo, podnosząc jakość wyrobów jednocześnie pamiętając jak cennym surowcem jest drewno. Dbałość o środowisko naturalne jest istotą naszej działalności, dlatego też w 1999r postanowiliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce dołączyć do polityki lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny poprzez zdobycie certyfikatu FSC®.

Siedziba naszej firmy skupia cały proces produkcji w jednym miejscu. Prowadzenie działalności w jednym zakładzie produkcyjnym wpisane jest w naszą filozofię, którą konsekwentnie realizujemy rozbudowując nasz zakład z 0,51ha powierzchni w 1992 roku do blisko 20ha w dniu dzisiejszym. Mając bezpośredni kontakt z produktem na każdym etapie jego wytwarzania mamy pewność, że trafi do Państwa wyrób zgodny z naszymi wysokimi wymaganiami.

niezawodna konstrukcja

Niezawodna konstrukcja

perfekcja wykonania

PERFEKCJA

nowoczesny sprzęt

nowoczesny sprzęt

największy dystrybutor

Największy dystrybutor

Uznanie jakości

Blisko 25 lat obecności na rynku krajowym jak i europejskim plasuje nas w gronie liderów w branży.